FALA UDERZENIOWA X-WAVE!

Fala uderzeniowa jako najskuteczniejsza broń w walce z cellulitem!

Razem pokonajmy pomarańczową skórkę kobiecego ciała ? Po naszych zabiegach Twoja skóra będzie gładka i elastyczna jak nigdy dotąd! Dzięki wykorzystaniu fal uderzeniowych dochodzi do rozbijania podskórnej tkanki tłuszczowej. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które w skuteczny sposób likwidują cellulit. Zabieg jest bezbolesny. Stanowi silny bodziec dla organizmu – metabolizm zostaje pobudzony. Już po kilku sesjach dochodzi do redukcji cellulitu, skóra staje się gładka oraz jędrna! Dodatkowo, podczas zabiegu zwiększa się produkcja kolagenu w skórze ?
Image
Zabieg X-WAVE to: ⭐️ zaawansowane, nieinwazyjne leczenie pomagające uzyskać gładką skórę w miejscach, gdzie zazwyczaj występują zmiany ⭐️ potwierdzone naukowo zabiegi estetyczne ⭐️ nowatorska technologia o wysokim wskaźniku zadowolenia pacjentów
Dlaczego X-WAVE? Ponieważ: ⭐️ bezbolesna aplikacja ⭐️ brak konieczności stosowania specjalnej diety ⭐️ brak efektów ubocznych, brak zagrożeń ⭐️ bardzo szybkie leczenie (maksymalnie 30 min) ⭐️ dwie kuracje w tygodniu przez 3 do 5 tygodni ⭐️ długotrwałe, zauważalne rezultaty (do 6 miesięcy po leczeniu)
Przeciwskazania: ⭐️ ciąża i okres karmienia piersią ⭐️ rozrusznik serca i defibrylator w ciele ⭐️ cukrzyca ⭐️ choroby układu krążenia ⭐️ zmiany skórne i zapalenia, ⭐️ zapalenia żył i dróg limfatycznych.

Zobacz co daje Ci zabieg falami akustycznymi X-WAVE:

Image

⭐️ Ujędrnianie zwiotczałej skóry
⭐️ Redukcja „dołków” w skórze
⭐️ Poprawa tonacji skóry
⭐️ Redukcja obrzęków
⭐️ Przekształcanie tkanki bliznowej
⭐️ Wygładzanie nierówności skórnych
⭐️ Regeneracja lokalnego systemu nerwowego
⭐️ Rozluźnianie ściągniętej tkanki
⭐️ Wypełnianie powierzchni defektów i wgłębień
⭐️ Nowe włóka kolagenowe i elastynowe
⭐️ Stymulacja migracji komórek
⭐️ Poprawa tekstury skóry

Image
Image

DOŁĄCZ DO NAS :)