WIELE PROBLEMÓW - JEDNA ODPOWIEDŹ!

INDIBA® Deep Care to nowy wymiar medycyny estetycznej i kosmetologii oparty o System PROIONIC® który pozwala na efektywne i szybkie działanie w zabiegach ujędrniania skóry twarzy i okolic oraz całego ciała, niezastąpiony w zabiegach anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu zarówno wodnego jak i tłuszczowego w stanie zaawansowanym. Wykorzystywana energia umożliwia stopniowe i bezpieczne zwiększanie temperatury obszaru zabiegowego, prowadząc do przyspieszenia regeneracji tkanki oraz redukcji tkanki tłuszczowej zawsze w sposób bezpieczny dla fizjologii komórki.
Korzyści płynące z zastosowanie Indiba Deep Beauty: System PROIONIC® przywraca fizjologię komórki oraz optymalizuje aktywność tkankową, która prowadzi do wzrostu ilości kolagenu i elastyny w skórze, co z kolei przyczynia się do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji. System PROIONIC® może wywierać wpływ na tkankę tłuszczową powierzchniowa oraz głęboką poprzez działanie na komórki tłuszczowe, redukując ich objętość, eliminując toksyny oraz redukując retencję płynów.
Image
Technologia INDIBA® pozwala na zabiegi z poziomu: - chirurgii plastycznej jako profilaktyki przedoperacyjnej oraz procedury pooperacyjnej pacjentów, już od pierwszej doby, po zabiegu operacyjnym w zakresie powiększania piersi, plastyki powiek, liposukcji, przeszczepu włosów, plastyki brzucha oraz ud, liftingu twarzy, korekty nosa (ma na celu min. drenaż obszaru zabiegowego) i przyspieszenie rekonwalescencji. - medycyny estetycznej jako uzupełnienie zabiegów inwazyjnych takich jak: zastosowanie toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, PRP, Nici PDO, peelingów chemicznych, laseroterapii, zabiegów trychologicznych, terapii LED. dermatologii (terapiach leczenia trądziku, łuszczycy). - ginekologii (uroginekologii oraz ginekologii estetycznej). kosmetologii w zabiegach ujędrniania skóry (w tym skóry twarzy), anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
INDIBA® Deep Beauty zalecana jest na: - redukcję zmarszczek - korekcję tzw. podwójnego podbródka - ujędrnianie okolic twarzy,szyi, dekoltu - ujędrnianie piersi - redukcję obwisłej skóry ramion tzw. peliknów oraz innych części ciała - przygotowanie skóry do ciąży - ujędrnianie skóry brzucha, piersi i ud po ciąży Kształtowanie sylwetki: - kształtowanie/ ujędrnianie brzucha, - kształtowanie/ ujędrnianie ud i pośladków - kształtowanie ramion - kształtowanie okolic kolan - kształtowanie sylwetki po porodzie Redukcję cellulitu: - redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu - redukcja guzków tłuszczowych Redukcję blizn: - potrądzikowych, pozapalnych, pooperacyjnych Redukcję rozstępów: - w fazie I i II przed i po zabiegach operacyjnych: - drenaż obszaru zabiegowego (rany) - przyspieszenia rekonwalescencji
Sesje zabiegowe, jak często? Liczba zabiegów jest uzależniona od problemu i obszaru zabiegowego, zaleceń lekarza/kosmetologa a także indywidualnych potrzeb pacjenta. Średnio wystarcza ok. 6 sesji zabiegowych, stany poważniejsze wymagają 10 do 20 sesji. Częstotliwość wykonywania zabiegów – co 2 dzień. Zabiegi jednakże można wykonywać każdego dnia. Oznacza to, że pełną sesję 6-zabiegową odbywamy w ciągu 1 tygodnia!
Efekty:
Z każdym zabiegiem widać efekt poprawy struktury skóry, jej napięcia, gęstości, redukcji cellulitu czy rozstępów. Skóra staje się jaśniejsza, bardziej promienna. Pełny efekt estetyczny pozabiegowy następuje po ok. 1,5 miesiąca po zakończonej sesji.
Korzyści:
System PROIONIC® przywraca fizjologię komórki oraz optymalizuje aktywność tkankową ,prowadząc do wzrostu kolagenu i elastyny w skórze, co przyczynia się do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji.
System PROIONIC® może wywierać wpływ na tkankę tłuszczową powierzchowna jak i głęboką poprzez działanie na komórki tłuszczowe redukując ich objętość eliminując toksyny oraz redukując retencję płynów.
Przeciwwskazania: 1. obecność wszczepialnego rozrusznika serca 2. ciąża, laktacja 3. zakrzepowe zapalenie żył Brak przeciwwskazań przy obecności metalowych implantów oraz chorobie nowotworowej. Działanie i skuteczność technologii medycznej INDIBA® Deep Care jest udowodniona i poparta badaniami klinicznymi oraz 96 publikacjami naukowymi. Marka INDIBA® istnieje na rynku od 1983 roku i aktualnie jest obecna w 65 krajach świata Tekst zapożyczony ze strony cococlinic.pl

DOŁĄCZ DO NAS :)